Leden van Verdienste

Dhr. K. Kloosterman (Klaas, † 29.04.2017 op 93 jarige leeftijd) en dhr. D. Scherjon (Dirk, † 09.11.2012 op 91 jarige leeftijd). Beiden benoemd voor meer dan 20 jaar bestuurslidmaatschap in 1983.

Dhr. G. Klopstra (Gerrit), in de functie van vice-secretaris. Benoemd in 1986.

Dhr. J. Deelstra (Jentje). † 28.12.2001 op 74 jarige leeftijd.

Dhr. K. Dijkstra (Kees), benoemd d.d. 28.11.2008, t.g.v. 25 jarig jubileum bestuurslidmaatschap in de functie van vice penningmeester en public relations.

Dhr. L. Koopman (Lucas), benoemd d.d. 28.11.2008,  t.g.v. 25 jarig jubileum bestuurslidmaatschap in de functie van waterbeheerder en verzorging catering.

Dhr. J. W. Scherjon (Koos), benoemd d.d. 28.11.2008,  t.g.v. 25 jarig jubileum bestuurslidmaatschap in de functie van penningmeester.