Video schoolschaatsen De Arke

Donderdagmiddag hebben de kinderen van basisschool De Arke onder mooie weersomstandigheden geschaatst op de ijsbaan. Hiervan is een filmpje opgenomen, dat u hieronder kunt bewonderen. Het filmpje is gemaakt door Lammert de Jong. Het verslagje hieronder is gemaakt door een aantal leerlingen van juf Anja.

Schoolschaatsen! Donderdag 9 februari  ging onze school te schaatsen. Naar de ijsbaan in Burgum! We kregen een kaartje we moesten 21 rondjes schaatsen. 1 Rondje is 400 meter, veel hè?! We moesten na elk rondje stempelen bij onze juf. Wij moesten de grote rondjes. Wij gingen de Elfstedentocht schaatsen. We begonnen in Leeuwarden en zo gingen we nog naar tien steden. We moesten wel twintig rondjes. Na 3 kwartier kregen we koek en zopie. We moesten wel opschieten met eten en drinken. Want na ons moest de andere groep! Het was een top dag!

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.